Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi, Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Boztepe Mah. İran Cad. No:144 adresinde bulunan Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi kurumuna 0 (462) 322-1140 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

1900’lerin başında hali hazırdaki Hastanemizin yerinde zengin bir vatandaş aracılığıyla akrep zehirlenmesinden ölen çocuklarının anısına bir çocuk hastanesi yaptırılmıştır. Dönemine göre bi hayli modern donanıma sahip bu hastanede mühim ameliyatların yapıldığı bilinmektedir. Cumhuriyet’in ilanı ve nüfus mübadelesinin gerçekleşmesinden sonra Hastane askeriyenin kullanımına geçmiş ve büyük bir olasılıkla da bir süre askeri hastane olarak kullanılmış olmalıdır. Hastanenin büyük bir bölümü ahşap olup, 1970’li senelerda bilinmeyen bir nedenle yanmıştır. Yangından sonra bugünkü hastanemizin yapım çalışmaları başlatılmış, 1983 senesinde inşaatı tamamlanarak, Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi adıyla 15/08/1985 tarihinde resmi açılışı yapılarak, 200 yataklı branş hastanesi olarak faaliyete başlamıştır. 2004 yılı Şubat ayı itibariyle Bakanlık Onayı ile 250 yataklı olarak kullanılmaktadır.

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları

 

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi doktorları için tıklayınız

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası

0 (462) 322-1140

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi adresi Boztepe Mah. İran Cad. No:144

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi

https://trabzonkemikhastanesi.saglik.gov.tr/ 

Yavuzselim Kemik Hastalıkları ve Rehabilitasyon Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir