Yayladağı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yayladağı Devlet Hastanesi, Hatay ilimizin Yayladağı ilçesinde bulunan Yayladağı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Tutlubahçe Mh. Mehmet Aksoy Cd. No:2 adresinde bulunan Yayladağı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (326) 471-3335 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yayladağı Devlet Hastanesi Hakkında

Yayladağı Devlet Hastanesi Temeli 24 Ocak 2014 tarihinde atılmış olup 26 mayıs 2015’te hizmete girmiştir.

Hastane kapalı alanı 4280m2 olup 4 bloktan oluşmakta ve kat sayısı 3’ tür. Hastane tamamı nitelikli (WC ve duşlu) 21 yatağa sahip olup, Rezerv (ulaşılabilecek) yatak sayısı acil, diyaliz yatakları dahil 36’dır.

Hastanemizde Poliklinik oda sayısı 5, Diyaliz yatak sayısı 3, Küçük Müdahale Masa Sayısı 1, Küvoz sayısı 3, Acil Odası 4, Acil Yatak Sayısı 9, SDL(Sancı, Doğum, Lohusa) oda sayısı 1 ve Diş Ünite Sayısı 2 olarak bulunmaktadır.

Hastanemizde Acil Servis, Poliklinik, Yataklı Tedavi Servisi ve Diyaliz birimlerinde hizmet verilmektedir.

Yayladağı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Yayladağı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yayladağı Devlet Hastanesi, Hatay ili Yayladağı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yayladağı Devlet Hastanesi Doktorları

Yayladağı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Yayladağı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Yayladağı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (326) 471-3335

Yayladağı Devlet Hastanesi Adresi

Yayladağı Devlet Hastanesi Adresi:  Tutlubahçe Mh. Mehmet Aksoy Cd. No:2

Yayladağı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Yayladağı Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://yayladagidh.saglik.gov.tr/

Yayladağı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort