Yazıhan İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yazıhan İlçe Hastanesi, Malatya ilimizin Yazıhan ilçesinde bulunan Yazıhan İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Doğuş Mah. Özgürlük Cad. adresinde bulunan Yazıhan İlçe Hastanesi kurumuna 0 (422) 751-4105 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yazıhan İlçe Hastanesi Hakkında

Yazıhan İlçe Hastanesi 860 m2 alan üzerinde Şubat 2008 senesinden beri hizmete devam etmektedir. Hastane 10 yataklı olup, acil hizmeti yanında Toplum Sağlığı Merkezi ve 4 Aile Sağlığı Merkezi ile hizmet vermektedir.

Hastanemizin 1 Doğumhanesi, 1 Diş Üniti, Tam donanımlı laboratuarı ve gün içinde hizmet veren Radyoloji servisi ile hastalara 7/24 hizmet vermektedir. Hastanenin personel sayılı Vekil Ebe/Hemşirelerle birlikte 49’dur.

Yazıhan İlçe Hastanesi Doktorları

Yazıhan İlçe Hastanesi Bölümleri doktorları için tıklayınız.

Yazıhan İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Yazıhan İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (422) 751-4105

Yazıhan İlçe Hastanesi Adresi

Yazıhan İlçe Hastanesi Adresi:  Doğuş Mah. Özgürlük Cad.

Yazıhan İlçe Hastanesi Web Sitesi

Yazıhan İlçe Hastanesi Web Sitesi:

Yazıhan İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort