Yeşilçam Yıldızı Gülşen Bubikoğlu’dan yaz paylaşımı!

Yeşilçam Yıldızı Gülşen Bubikoğlu’dan yaz paylaşımı!

Türk sinemasının güzle yıldızı Gülşen Bubikoğlu, son paylaşımıyla takipçilerini mest etti. Pembeler içinde paylaşım yapan Bubikoğlu2nun fotoğraflarına beğeni ve yorum yağdı.

Uzun süredir Bodrum’daki evinde kalan Yeşilçam’ın yıldızı Gülşen Bubikoğlu, sosyal platform hesabını sürekli olarak kullanmaya başladı. Özellikle pandemi sürecine paylaşımlarını artıran Bubikoğlu, son olarak pembeler içinde bir paylaşım yaptı. Paylaşıma hayranları beğeni yağdırdı. 

gülşen bubikoğlunun son paylaşımları

Yeşilçam yıldızı Gülşen Bubikoğlu 20’li yaş fotoğrafıyla mest etti. Hayranlarını maziye götürdü. Akıma uyan Bubikoğlu’nun paylaşımına beğeni yağdı. Yıllara meydan okuyan Bubikoğlu, sosyal platformyı aktif kullanıyor.

17 günlük kapanmanın ilk günde paylaşım  yapan ünlü isimlerden bir diğeride Yeşilçam yıldızı Gülşen Bubikoğlu oldu. Bubikoğlu paylaşımına “Sadece biraz moral . Sağlıklı günler herkese” notunu düştü. Paylaşım hayranları aracılığıyla kısa bir sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. 

gülşen bubikoğlu son paylaşımları

GÜLŞEN BUBİKOĞLU’NUN KIZI BAKIN KİMİNLE EVLİ!

Yeşilçam’ın usta ismi Gülşen Bubikoğlu, 1974 senesinde nikah masasına oturduğu Türker İnanoğlu’ndan bir kızı olmuştu. Zeynep İnanoğlu adındaki kızı ise ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ile 2011 senesinde evlendi.

cüneyt özdemir ve zeynep inanoğlu

 

Yeşilçam'ın efsane ismi Hülya Koçyiğit'in yıllara meydan okuyan güzelliği!İLİŞKİLİ HABERYeşilçam’ın efsane ismi Hülya Koçyiğit’in senelera meydan okuyan güzelliği!

5 Aralık 1954 senesinde İstanbul’da doğan Gülşen Bubikoğlu, 1973 senesinde “Ses” dergisinin yarışması ile kariyerine başladı. Birçok Türk sinemasında bulunan oyuncu güzelliği ve yeteneği ile kısa bir sürede büyük ün kazandı.

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort