Yeşilova Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yeşilova Devlet Hastanesi, Burdur ilimizin Yeşilova ilçesinde bulunan Yeşilova Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Emek Mahallesi Hastane Caddesi No:4 adresinde bulunan Yeşilova Devlet Hastanesi kurumuna 0 (248) 618-1016 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeşilova Devlet Hastanesi Hakkında

2 belde ve 36 köyü bulunan Yeşilova ilçesindeki mevcut hastanenin yetersiz ve ufak olmasından dolayı ihtiyaca yanıt veremesi üzerine Yeşilova Devlet Hastanesi yeni binası 2010 senesinde hizmete açılmıştır.

Günün tıbbi donanımlarına sahip olan hastane 2 bin 840 metrekare kullanım alanına sahiptir. Yeni binamız 24 yataklı ve 10 çift ve 4 tek kişilik odalardan oluşup, özel hastane donanımında olmaktadır. 3 kattan oluşacak hastanede 2 ameliyathane ve 6 poliklinik bulunmaktadır.

Yeşilova Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yeşilova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yeşilova Devlet Hastanesi, Burdur ili Yeşilova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeşilova Devlet Hastanesi Doktorları

Yeşilova Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Yeşilova Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Yeşilova Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (248) 618-1016

Yeşilova Devlet Hastanesi Adresi

Yeşilova Devlet Hastanesi Adresi:  Emek Mahallesi Hastane Caddesi No:4

Yeşilova Devlet Hastanesi Web Sitesi

Yeşilova Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://yesilovadh.saglik.gov.tr/

Yeşilova Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Yeşilova Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort