Yusufeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yusufeli Devlet Hastanesi, Artvin ilimizin Yusufeli ilçesinde bulunan Yusufeli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkez Mahallesi Hastane Caddesi adresinde bulunan Yusufeli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (466) 811-2015 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yusufeli Devlet Hastanesi Hakkında

1952 Yılında Sağlık Ocağı olarak hizmete açılan ana binamız 1990 senesinde ek bina ilave edilerek 50 yataklı hastaneye dönüştürülmüş ve yataklı tedavi hizmeti vermeye başlamıştır. Her yıl gittikçe artan hasta sayısı nedeni ile gelişmeye ve kendini büyütmeye ihtiyaç duyan hastanemiz 2005 ve 2009 senelerında ek poliklinikler açarak var olan ihtiyacı karşılamaya çalışmıştır. 2006, 2007 ve 2008 senelerında büyük onarım geçiren hastanemiz 2010 senesinde diyaliz ünitesini yeni yapılan binasına taşıyarak hizmet değerini arttırmıştır.

Başvuran hastamızın istediği poliklinik hekimini seçebildiği hastanemizde, genel cerrahi, kadın doğum, diş, acil poliklinikleri mevcuttur.

1990 senesinden ibu yana yataklı tedavi kurumu olarak hizmet veren hastanemiz “herkese eşit, kaliteli ve insanlık onuruna yakışacak hizmeti verme” ilkesini benimsemiş olarak bu hususta kurum olarak üzerine düşen vazifeyi yerine getirerek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Yusufeli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Yusufeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yusufeli Devlet Hastanesi, Artvin ili Yusufeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yusufeli Devlet Hastanesi Doktorları

Yusufeli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Yusufeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Yusufeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (466) 811-2015

Yusufeli Devlet Hastanesi Adresi

Yusufeli Devlet Hastanesi Adresi:  Merkez Mahallesi Hastane Caddesi

Yusufeli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Yusufeli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://yusufelidh.saglik.gov.tr/

Yusufeli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Yusufeli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort