Zara Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Zara Devlet Hastanesi, Sivas ilimizin Zara ilçesinde bulunan Zara Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Şehitler Mah.İsmet Paşa Cad.No:191/A adresinde bulunan Zara Devlet Hastanesi kurumuna 0 (346) 816-1026 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zara Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz üç blok şeklinde hizmet vermektedir. Ek hizmet binası ile hastanemiz 45 yatak kapasitesi ile yataklı servis hizmeti sağlamaktadır. 24 saat Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri verilmektedir. Hemodiyaliz hizmeti, Doğumhane Hizmetleri, Genel Cerrahi, Dahiliye Hizmetleri ve Diş polikliniği hizmetleri ile 2 cerrahi ve 2 dahili olmak üzere toplam 4 polikliniğimizle halkımıza ayaktan tedavi hizmeti vermekteyiz.

Zara Devlet Hastanesi en çağdaş ve yeni tekniklerle teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi prensip edinerek, çağdaş tıbbın gereklilikleri ve hasta tatminiyetini ön planda tutma ilkesi ile sağlık hizmetini yürütmeyi hedeflemiş, en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Zara Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Zara Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Zara Devlet Hastanesi, Sivas ili Zara ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zara Devlet Hastanesi Doktorları

Zara Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Zara Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Zara Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (346) 816-1026

Zara Devlet Hastanesi Adresi

Zara Devlet Hastanesi Adresi:  Şehitler Mah.İsmet Paşa Cad.No:191/A

Zara Devlet Hastanesi Web Sitesi

Zara Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://zaradh.saglik.gov.tr/

Zara Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort