Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Zonguldak ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Mithat Paşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No:64 adresinde bulunan Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (372) 259-6650 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Zonguldak Ağız Diş Sağlığı Merkezi 23.09.2013 tarihinde yeni binasında hizmete girmiştir. 23 diş hekimi ve 100 personelle Zonguldak halkına hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığı hastanesi yeni muayene odalarıyla hizmet sunmaya devam etmektedir. Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 69 Ambarları mevkiindeki yeni ve modern binasında hem hizmet değerini hem de hasta sayısını arttırarak çalışmaya sürecektir.

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Zonguldak şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (372) 259-6650

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Mithat Paşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No:64

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://zonguldakadsm.saglik.gov.tr/

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir