Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Afyonkarahisar ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Ali Çetinkaya Mh. Atatürk Cd. No:10 adresinde bulunan Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (272) 213-0920 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz; 2002 yılına kadar Devlet Hastanesi bünyesinde, 2002 yılı Haziran’dan ibu yana ise Belediye İşhanının 4. ve 5. Katlarında hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimiz 2006 yılı Ocak ayından ibu yana müstakil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermektedir. 2012 yılı Aralık ayında ise (şu anda bulunduğumuz) Ali Çetinkaya Mah. Atatürk Cad. No:30, Eski Devlet Hastanesi C-BLOK hizmet binasına taşınmıştır ve muayenehane entegre sistemi ile çalışılmaktadır. 2013 Mart ayından ibu yana de 24 Saat Hizmet vermeye başlamıştır.

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (272) 213-0920

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Ali Çetinkaya Mh. Atatürk Cd. No:10

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: http://afyonkarahisaradsm.saglik.gov.tr/

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir