Altınözü Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Altınözü Devlet Hastanesi, Hatay ilimizin Altınözü ilçesinde bulunan Altınözü Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenişehir Mh. Atatürk Cad. No:111 adresinde bulunan Altınözü Devlet Hastanesi kurumuna 0 (326) 311-3131 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Altınözü Devlet Hastanesi Hakkında

Altınözü Devlet Hastanesi; 15 Aralık 2006 tarihinde 50 yatak kapasiteli bir kurum olarak hizmete açılmıştır. İlçemizde Hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini ve çalışanların tatminiyetini gözeten bir anlayışla, sürekli olarak eğitim ve iyileştirmenin gereğini yerine getiren personelimizle yasal mevzuat ve kalite yönetim ilkelerinin belirlediği çerçevede doğru zamanda, doğru sürede, doğru hastaya, doğru tedavinin uygulanmasını sağlamak maksadıyla, bilimsel ve teknik yenilikleri takip ederek, çağdaş meslek anlayışına sahip ve etik kurallara uyan personelimizle, bölgemize Sağlık Hizmeti sunmak için çabalamaktayız.

Hastanemiz, ilk olarak 112 Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri ile Laboratuar ve Radyoloji hizmetleriyle faaliyete girdiğinde aylık ortalama 3000 hasta bakarken şu anda ciddi oranlarda hasta kapasitesini artırarak Doktor ve yardımcı sağlık personeli sıkıntılarına rağmen başarılı ve özverili çalışmalarla hizmet değerini artırarak bugünlere ulaşmıştır.

Bugün hastanemiz 112 Acil, Çocuk, Kadın Doğum, Dahiliye, Ağız ve Diş sağlığı hizmetleri ile aylık 15000 hasta bakmaktadır.

Altınözü Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Altınözü Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Altınözü Devlet Hastanesi, Hatay ili Altınözü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Altınözü Devlet Hastanesi Doktorları

Altınözü Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Altınözü Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Altınözü Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (326) 311-3131

Altınözü Devlet Hastanesi Adresi

Altınözü Devlet Hastanesi Adresi:  Yenişehir Mh. Atatürk Cad. No:111

Altınözü Devlet Hastanesi Web Sitesi

Altınözü Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://altinozudh.saglik.gov.tr/

Altınözü Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir