Altunhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Altunhisar Devlet Hastanesi, Niğde ilimizin Altunhisar ilçesinde bulunan Altunhisar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Altunhisar adresinde bulunan Altunhisar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (388) 611-2154 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Altunhisar Devlet Hastanesi Hakkında

Altunhisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Altunhisar Devlet Hastanesi, Niğde ili Altunhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Altunhisar Devlet Hastanesi Bölümleri

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Altunhisar Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Altunhisar Devlet Hastanesi Doktorları

Altunhisar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Altunhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Altunhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (388) 611-2154

Altunhisar Devlet Hastanesi Adresi

Altunhisar Devlet Hastanesi Adresi:  Altunhisar

Altunhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Altunhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi: altunhisardh.gov.tr

Altunhisar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir