Alucra İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Alucra İlçe Hastanesi, Giresun ilimizin Alucra ilçesinde bulunan Alucra İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Mesudiye Mah. Hürriyet Cd. Kanuni Okul Sk. No:1 adresinde bulunan Alucra İlçe Hastanesi kurumuna 0 (454) 751-3021 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alucra İlçe Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 25 yataklı Devlet Hastanesi olup, Dahiliye Servisi, Genel Cerrahi Servisi, Çocuk Hastalıkları Servisi, Aile Hekimliği servisleri bulunmaktadır. Hastanemizde 10 yataklı Diyaliz Servisimiz mevcut olup İlçemiz ve İlçemiz dışından gelen hastalara hizmet vermektedir.

Hastanemiz Ameliyathanesi aktif hale getirilmiş olup, yeni Endoskopi Cihazının da gelmesiyle Genel Cerrahi Uzmanımızca Endoskopi çekimleri yapılmaktadır. Acil servis; 3 adet Pratisyen Hekim ile 24 saat halkımıza hizmet vermektedir. Hastanemizde 1 Adet Pajero paletli ve 1 Adet Ford marka normal ambulansımız bulunmaktadır.

Alucra İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Alucra İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Alucra İlçe Hastanesi, Giresun ili Alucra ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alucra İlçe Hastanesi Doktorları

Alucra İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Alucra İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Alucra İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (454) 751-3021

Alucra İlçe Hastanesi Adresi

Alucra İlçe Hastanesi Adresi:  Mesudiye Mah. Hürriyet Cd. Kanuni Okul Sk. No:1

Alucra İlçe Hastanesi Web Sitesi

Alucra İlçe Hastanesi Web Sitesi: http://alucradh.saglik.gov.tr/

Alucra İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir