Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ile ilgili detaylar. Üniversiteler Mah. Bilkent Cad. No:1 adresinde bulunan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi kurumuna 0 (312) 224-2000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Hakkında

1.3 milyon metrekare kapalı bir alana sahip olan Ankara Şehir Hastanesi Bilkent, 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmaktadır. Toplam 904 poliklinik odası, 259 poliklinik destek odası ile günlük 40 bin poliklinik hastasının tedavi edileceği Ankara Şehir Hastanesi’nde günde 100 bin hastaya hizmet verilecek biçimde planlama yapıldı. Ayrıca, toplam 131 ameliyathanede günlük 650 cerrahi operasyonun gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent; Genel Hastane, Ana Hastane Binası, Kalp ve Damar Hastanesi, Nöroloji Hastanesi, Çocuk Hastanesi, Kadın Doğum Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ve Psikiyatri Hastanesi olmak üzere toplam 9 ana binadan oluşuyor. Toplam 3.810 yatak kapasitesi ile dünya sıralamasında üçüncü gelen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent’te; 1.011 poliklinik, 700 yataklı yoğun bakım ünitesi, 131 ameliyathane, 127 yataklı kemoterapi merkezi, 65 tedavi kabininin bulunduğu FTR (fizik tedavi ve rehabilitasyon) merkezi, 38 yataklı diyaliz merkezi ve 10 yataklı iyot tedavi servisi yer alıyor. Ayrıca en modern teknolojilerle donatılan 7.400 metrekare alan üzerine kurulu laboratuvarlarda ve 17.500 metrekare alan üzerine kurulu görüntüleme hizmetleri alanlarında aynı anda yüzlerce tıbbi test ve görüntüleme işlemi yapılabilecek. Ankara Şehir Hastanesi Bilkent’te tüm sağlık hizmetleri devletimizin hekimleri aracılığıyla verilecek. Herkes en kaliteli, bi hayli hızlı ve rahat sağlık hizmetini şimdiye kadar olduğu gibi ücretsiz almaya sürecektir.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İletişim

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Telefon Numarası:  0 (312) 224-2000

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Adres

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Adresi:  Üniversiteler Mah. Bilkent Cad. No:1

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Web Sitesi

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Web Sitesi: https://ankarasehir.saglik.gov.tr/

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir