Arapgir Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Arapgir Devlet Hastanesi, Malatya ilimizin Arapgir ilçesinde bulunan Arapgir Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Atatürk cad. No:101 adresinde bulunan Arapgir Devlet Hastanesi kurumuna 0 (422) 811-4100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Arapgir Devlet Hastanesi Hakkında

Arapgir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Arapgir Devlet Hastanesi, Malatya ili Arapgir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Arapgir Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Arapgir Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Arapgir Devlet Hastanesi Doktorları

Arapgir Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Arapgir Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Arapgir Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (422) 811-4100

Arapgir Devlet Hastanesi Adresi

Arapgir Devlet Hastanesi Adresi:  Atatürk cad. No:101

Arapgir  Devlet Hastanesi Web Sitesi

Arapgir Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://arapgirdh.saglik.gov.tr/

Arapgir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir