Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Telefon Numarası ve Adresi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay ile ilgili detaylar. İnönü Cad. No:443 /17/18 Hakim Evleri adresinde bulunan Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay kurumuna 0 (232) 231-4545 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Hakkında

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Telefon Numarası

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 231-4545

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Adresi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi adresi: Fatih caddesi No:32 Mersinli / İzmir “Metro Stadyum Durağı Karşısı, 35170 Bornova/İzmir

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Web Sitesi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi resmi web sitesi: www.atagoz.com.tr

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Nasıl Gidilir? Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir