Ayancık Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ayancık Devlet Hastanesi, Sinop ilimizin Ayancık ilçesinde bulunan Ayancık Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cevizli Mah. Nakliyeciler Sok. No:1 adresinde bulunan Ayancık Devlet Hastanesi kurumuna 0 (368) 613-1027 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ayancık Devlet Hastanesi Hakkında

Yeni açılan Ayancık Devlet Hastanesi fiziki ve genel durumu yönünden son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Buraya tedaviye gelen vatandaşımıza en kaliteli sağlık hizmeti sunulmaktadır. Ayancık Devlet Hastanesi 80 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastanemizde; İç Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıklar, Genel Cerrahi ve Diş Tedavi olmak üzee 6 adet poliklinik mevcuttur. Hastanemizde 3 adet İç Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıkları, Genel Cerrahi Servisi bulunmaktadır.

Hastanemiz Diyaliz ünitesi 1998 senesinden ibu yana 10 adet Diyaliz makinesi ve 10 makinelik su arıtma sistemi ile hizmet vermektedir.

Ayancık Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ayancık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ayancık Devlet Hastanesi, Sinop ili Ayancık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayancık Devlet Hastanesi Doktorları

Ayancık Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ayancık Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ayancık Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (368) 613-1027

Ayancık Devlet Hastanesi Adresi

Ayancık Devlet Hastanesi Adresi:  Cevizli Mah. Nakliyeciler Sok. No:1

Ayancık Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ayancık Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://ayancikdh.saglik.gov.tr/

Ayancık Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir