Babaeski Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Babaeski Devlet Hastanesi, Kırklareli ilimizin Babaeski ilçesinde bulunan Babaeski Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No:2, E-5 yolu üzeri adresinde bulunan Babaeski Devlet Hastanesi kurumuna 0 (288) 512-1044 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Babaeski Devlet Hastanesi Hakkında

1958 yılı Temmuz ayında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak yapılmak üzere temeli atılan bina bodrum ve zemin kat bitmiş olarak 6 Mayıs 1961 tarihinde hizmete açılmıştır. 1974 senesinde 25 yataklı Sağlık Merkezine dönüştürülmüştür. İlk açılışından 1974 yılına kadar Hükümet Tabipliği ve Sağlık Merkezi aynı yerde, aynı personel ile hizmetine devam etmiştir. 1980 senesinde 25 yataklı hastane olarak tescil edilmiştir.

25 yatak ile hizmet verirken doktor ve personel sayısındaki artış sebebiyle 25 yatağın yetersiz kalmaya başlaması üzerine 1987 senesinde 1 kat ilavesi yapılarak 50 yatak kapasitesine çıkarılmış ve 50 yataklı Devlet Hastanesi olarak Mart 2014 tarihine kadar hizmetine devam etmiştir.

5 Mart 2014 tarihi itibariyle hizmete açılan yeni 100 yataklı hastanemiz ile halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir. Misyonumuz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatı ışığında, etik ilkelere bağlı kalarak insana ve çevreye saygılı, nitelikli sağlık hizmeti vermektir.

Babaeski Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Babaeski Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Babaeski Devlet Hastanesi, Kırklareli ili Babaeski ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Babaeski Devlet Hastanesi Doktorları

Babaeski Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Babaeski Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Babaeski Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (288) 512-1044

Babaeski Devlet Hastanesi Adresi

Babaeski Devlet Hastanesi Adresi:  Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No:2, E-5 yolu üzeri

Babaeski Devlet Hastanesi Web Sitesi

Babaeski Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://babaeskidh.saglik.gov.tr/

Babaeski Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir