Balya İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Balya İlçe Hastanesi, Balıkesir ilimizin Balya ilçesinde bulunan Balya İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Enverpaşa mah. Atatürk cad. Balya adresinde bulunan Balya İlçe Hastanesi kurumuna 0 (266) 486-1012 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Balya İlçe Hastanesi Hakkında

Balıkesir ilimizin Balya ilçesinin 112 entegre ilçe hastanesi olarak başta balyamıza, köylerine ve tüm vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.

Bugünlere gelmemizi, başta çalışkan personelimiz, balyamızın kıymetli idarecileri, cesur ve akıllı siyasetçileri, cömert varlıklı insanları olmak üzere tüm Balya ve köylerinin bireylerinın emeği, alınterine borçlu olduğumuzun bilinciyle sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

2006 yılına kadar Balyamızda sağlık ocağı ve sağlık merkezi binalarımız ayrı ayrı hizmet vermekte ve bu kurumlarda hasta yatışı yapılamamaktaydı. 2006 senesinde bu iki kurum tek çatı altında toplandı ve Balya merkez sağlık ocağı adını aldı. bundan kısa bir süre sonra Balya ilçe gün hastanesi kuruldu. 2007 senesinde Balya ilçe hastanesi adını aldı. 2008 senesinde hasta yatışı başladı.

Balya İlçe Hastanesi Doktorları

Balya İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Balya İlçe Hastanesi Telefon Numarası

0 (266) 486-1012

Balya İlçe Hastanesi Adresi

Balya İlçe Hastanesi Adresi:  Enverpaşa mah. Atatürk cad. Balya

Balya İlçe Hastanesi Web Sitesi

Balya İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://balikesirism.saglik.gov.tr/TR-19142/balya-devlet-hastanesi.html

Balya İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Balya İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort