Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Beykoz ilçesinde bulunan Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Çubuklu Mh. Vatan Cd. No:26 Beykoz adresinde bulunan Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (216) 425-0524 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kurumumuz 2009 yılı Mart ayında Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne bağlı Çubuklu Diş Tedavi ve Protez Birimi olarak 23 ünit ile hizmet vermeye başlamıştır.

01 Şubat 2012 tarihinde idari ve mali açıdan Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden ayrılarak, Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuzda şuanda 30 ünit ve 40 diş hekimi ile gündüz ve gece vardiyalı olarak diş poliklinik hizmeti verilmektedir. Ayrıca haftaiçi 17:00 – 08:00, Hafta Sonları 08:00 – 08:00 arası nöbet hizmeti verilmektedir.

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Beykoz ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (216) 425-0524

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Çubuklu Mh. Vatan Cd. No:26 Beykoz

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi:

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir