Beytüşşebap Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Beytüşşebap Devlet Hastanesi, Şırnak ilimizin Beytüşşebap ilçesinde bulunan Beytüşşebap Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Beytüşşebap adresinde bulunan Beytüşşebap Devlet Hastanesi kurumuna 0 (486) 311-2199 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Hakkında

Şırnak İlimizin Beytüşşebap ilçesinde 15/03/2004 tarihinde hizmet vermeye başlayan Devlet Hastanesi; idari ve tıbbi hizmet personeli, 30 yatak kapasitesi, doğumhane, ameliyathane, acil servis, röntgen ve laboratuarıyla bölgesinde mühim bir merkez olma yolundaki çalışmalarını sürdürmektedir.

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Beytüşşebap Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Beytüşşebap Devlet Hastanesi, Şırnak ili Beytüşşebap ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Doktorları

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (486) 311-2199

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Adresi

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Adresi:  Beytüşşebap

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Web Sitesi

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://beytussebapdh.saglik.gov.tr/

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir