Bozova İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bozova İlçe Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Bozova ilçesinde bulunan Bozova İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Suruç yolu 3. Km İHL karşısı adresinde bulunan Bozova İlçe Devlet Hastanesi kurumuna 0 (414) 711-5028 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Bozova Sağlık Merkezi 2007 senesinden ibu yana “Entegre İlçe Hastanesi” olarak faaliyet vermekte olup, Baştabiplik ve Sağlık Grup Başkanlığı görevi tek kişide birleştirilmiştir. Bozova Sağlık Grup Başkanlığı bünyesinde 1 ilçe hastanesi, ilçe hastanesine bağlı 2 ek hizmet birimi, 4 sağlık ocağı ve 7 sağlık evi mevcuttur. 2011 senesinde Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü aracılığıyla Hastanemiz, E1 grubu hastaneler (İlçe Devlet Hastanesi) statüsüne alınmıştır.

Hastanemiz 2011 senesinde poliklinik binası ve 2013’te yeni acil servis binası ile hizmet sağlamaktadır. 18 yatak kapasitesi ile sürekli olarak gelişerek ve ilçe insanının sağlığına katkı sunmaya devam etmektedir

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bozova İlçe Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bozova İlçe Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Bozova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Doktorları

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (414) 711-5028

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Adresi

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Adresi:  Suruç yolu 3. Km İHL karşısı

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://bozovadh.saglik.gov.tr/

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir