Çameli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çameli Devlet Hastanesi, Denizli ilimizin Çameli ilçesinde bulunan Çameli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yunuspınarı Mah. Deveçukuru Sok. No:24 adresinde bulunan Çameli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (258) 571-6401 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çameli Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 01.01.1998 senesinde hizmetinize girmiştir ve hala hizmetinizdedir. Hastanemiz 25 yataklı olup aynı anda sizin gibi sevgili halkımıza hizmet vermek amaçlı elimizden gelen herşeyi yapmaktayız. Hastanemiz açık otopark araç kapasitesi 15 araçlıktır. Bir vakaya yetişebilmek için 1 adet hasta nakil ambulansı 1 adet evde bakım ambulansı ve hastane bünyesindeki 112 acil istasyonuyla 1 adet paletli arazi ambulansı 1 adet 112 acil ambulansıyla hizmet vermektedir. Evde bakıma muhtaç olan hastalarımızı ise evde bakım hizmetleri servisi aracılığıyla halkımızın evine gidip hizmet vermekteyiz.

Çameli Devlet Hastanesi çalışanları olarak doktoru, hemşiresi, teknisyeni ve personeliyle insana hizmetin önemine inanıyor ve eksik personel sayımızla insanüstü bir gayretle sağlık hizmeti veriyoruz.

Çameli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çameli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çameli Devlet Hastanesi, Denizli ili Çameli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çameli Devlet Hastanesi Doktorları

Çameli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çameli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çameli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (258) 571-6401

Çameli Devlet Hastanesi Adresi

Çameli Devlet Hastanesi Adresi:  Yunuspınarı Mah. Deveçukuru Sok. No:24

Çameli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çameli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://camelidh.saglik.gov.tr/

Çameli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Çameli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir