Çan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çan Devlet Hastanesi, Çanakkale ilimizin Çan ilçesinde bulunan Çan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Karşıyaka Mh. Orhan Caneri Cad. No:29 adresinde bulunan Çan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (286) 416-1430 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çan Devlet Hastanesi Hakkında

Çan Devlet Hastanesi devlet yatırımı ile 1991 senesinde 100 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Gerek Çan’ımızın hızla büyümesi gerekse hasta yoğunluğunun artması sebebiyle yatak sayısı yetersiz duruma geldiğinden ihtiyaç duyulan yatak sayıları 2007 senesinde hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.

Hastanemizde halen poliklinik ve klinik hizmetleri; 14 uzman, 7 pratisyen hekim, 2 diş tabibi ile sürdürülmekte olup, buna yardımcı personelde ilave edildiğinde 143 kişilik bir sağlık ordusuyla hastalarımıza daha kaliteli ve bi hayli hızlı hizmet vermek amacındadır.

140 yatakla hastalarımıza hizmet vermekte olan hastanemiz eskiyen bakım ve tamirat isteyen yatan hasta servislerimizi sıra ile günümüz modern hastane standartları dikkate alınarak restorasyonu yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı’mızın genelgesi ışığında hastalarımızın hekim seçme hakkı ve her hekime bir poliklinik hizmeti 2006 yılı itibariyle uygulanmaya başlamıştır. Hastalarımızın daha kaliteli ve bi hayli hızlı hizmet alabilmesi için hastanemiz laboratuar röntgen, servisler ve poliklinikler tam otomasyon sistemine geçilmiştir. Bunun neticesinde ise hasta tatminiyeti arttırılmıştır. HBS (hasta bilgilendirme sistemi) kurularak, poliklinik kapılarına LCD ekran sistemi kurularak hasta muayene sistemi dijital ortama taşınmıştır. Hastalarımızın bekleme esnasında kullanabilmesi için yeni ve modern oturma gurupları bekleme alanlarına yerleştirilmiş olup, poliklinik bekleme alanına bilgilendirme amaçlı plazma TV monte edilmiştir. 2010 senesinde hastanemize 1 Adet Ambulans (112) izleme sistemi alınmıştır.

Hastanemiz hastalarımızın tatminiyetini en üst düzeyde sağlamak modern sağlık hizmetlerinden en doğru ve kısa bir biçimde yararlandırabilmek için bölgemizdeki diğer hastane hizmetlerini de dikkate alarak en kaliteli sağlık hizmetini vermeyi ilke edinmiştir.

Çan Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Çan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çan Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Çan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çan Devlet Hastanesi Doktorları

Çan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (286) 416-1430

Çan Devlet Hastanesi Adresi

Çan Devlet Hastanesi Adresi:  Karşıyaka Mh. Orhan Caneri Cad. No:29

Çan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://candh.saglik.gov.tr/

Çan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Çan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir