Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi, Çanakkale ilimizin Ayvacık ilçesinde bulunan Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Fatih Mah. Edremit Cad. adresinde bulunan Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi kurumuna 0 (286) 712-1050 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Hakkında

Ayvacık Devlet Hastanesi 1970’li senelerda Sağlık Merkezi olarak kurulmuştur. Daha sonra 1984 senesinde Merkez Sağlık Ocağı olarak faaliyetlerini sürdürmüş, 1991 senesinde tekrar 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak faaliyete geçmiştir. 1998 senesinde 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüşmüş, 2001 senesinde tekrar Sağlık Merkezi olarak hizmete başlamıştır.

2002 senesinde Sağlık Merkezlerinin Yataklı Tedavi Kurumundan çıkarılması Sonucu hasta yatırılamamıştır. 15 Eylül 2003 senesinde Ayvacık Devlet Hastanesi-Vatandaş iş birliği ile mevcut binasının tadilat ve onarımı yapılarak 28 yataklı Ayvacık Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemize yapılan müracaatlarda yanıt verebildiğimiz hizmet birimleri sırasıyla; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Aile Hekimliği ve Acil Servisidir. Bu birimlerimizle günün koşullarına uygun, son derece modern koşullarda hizmet paylaşıyoruz.

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Ayvacık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Doktorları

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (286) 712-1050

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Adresi

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Adresi:  Fatih Mah. Edremit Cad.

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ayvacikdh.saglik.gov.tr/

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Çanakkale Ayvacık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir