Çayırova Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Çayırova Tıp Merkezi, Kocaeli ilimizin Çayırova ilçesinde bulunan Çayırova Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yenimahalle Fatih Cad. No:91 Çayırova adresinde bulunan Çayırova Tıp Merkezi kurumuna 0 (262) 744-2096 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çayırova Tıp Merkezi Hakkında

Çayırova Tıp Merkezi bölgemizin yeni ilçesi Çayırova’da 1997’den beri süren sağlık hizmetini son 3 senedir Tıp Merkezi olarak 1000 m2 kapalı olan müstakil binamızda 5 uzman hekim ile 5 acil ve yoğun bakım hekimi ve 1 diş hekimi ile hizmet vermektedir. Mesul Müdürlüğünü Dr. Esat EKİNCİKLİ’nin yapmış olduğu Çayırova Tıp Merkezi 24 saat açık olup tüm laboratuar, röntgen ve ultrason tetkikleri işinde uzman uzman kişilerı aracılığıyla yapılmaktadır.

En kıymetli varlığın insan olduğu bilinciyle hareket eden, insanlara önce zarar vermeme ilkesini hiçbir zaman unutmayan özellikle acil durumlarda teknik kadro ve teçhizatı ile hayati müdahalelerle ilgili sorumluluk bilincini taşıyan, tanı ve tedavi hizmetlerinde ekip anlayışı ile hareket eden, sıcak ilgiyi ve herkese eşit davranmayı ilke edinen bir ekibe sahibiz.

Çayırova Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Çayırova Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çayırova Tıp Merkezi, Kocaeli ili Çayırova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çayırova Tıp Merkezi Telefon Numarası

Çayırova Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (262) 744-2096

Çayırova Tıp Merkezi Adresi

Çayırova Tıp Merkezi adresi:  Özgürlük, Adnan Kahveci Cd. No:64, 41470 Çayırova/Kocaeli

Çayırova Tıp Merkezi Web Sitesi

Çayırova Tıp Merkezi resmi web sitesi: cayirovatipmerkezi.com

Çayırova Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Çayırova Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir