Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Çekmeköy ilçesinde bulunan Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Soğukpınar Mah. Ihlamur Cad. No:40 adresinde bulunan Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (216) 312-6078 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 23/09/2013 tarihi itibariyle hizmet sunumuna başlamıştır. Merkezimiz 20 diş ünitiyle hizmete başlamıştır. Kurumumuzda kırmızı alan tanımlaması bulunmamakta olup MHRS’den randevu alarak sağlık hizmetlerimizden faydalanabiliriz.

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (216) 312-6078

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Soğukpınar Mah. Ihlamur Cad. No:40

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi:

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir