Çermik Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çermik Devlet Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Çermik ilçesinde bulunan Çermik Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çukur Mah. Eski Siverek Cad. No:55 adresinde bulunan Çermik Devlet Hastanesi kurumuna 0 (412) 461-3501 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çermik Devlet Hastanesi Hakkında

1997 senesinde Çermik Devlet Hastanesi binası yapılmış olup 2006 tarihinde hizmete girmiştir.

2 dahiliye uzmanı, 2 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 aile hekimi uzmanı, 1 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 genel cerrahi uzmanı, 1 anestezi uzmanı, 1 üroloji uzmanı, 4 diş tabibi, 1 psikolog, 6 pratisyen hekim, 23 ebe, 25 hemşire, 40 yardımcı personelleri ile hastalarımıza hizmet sağlamaktadır.

Hastalarının ve çalışanlarının yüzünün gülmesinin, bir sağlık kurumunun başarısının en mühim kriterlerinden biri olduğunu kabul eden merkezimiz; etik kurallara bağlı, kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmetini, doğru teşhis ve tedavilerle sunabilmeyi tam anlamıyla benimsemiştir.

Polikliniklerimize baş vuran günlük hasta sayısı 780 civarında olup, yıllık ortalama 520 ameliyat, 400 doğum yaptırılmaktadır.

2008 tarihinde hastanemiz ISO 9001-2000 kalite belgesi alarak Diyarbakır ilçe devlet hastaneleri arsında bir ilke imza atmıştır.

Çermik Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Çermik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çermik Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Çermik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çermik Devlet Hastanesi Doktorları

Çermik Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çermik Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çermik Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (412) 461-3501

Çermik Devlet Hastanesi Adresi

Çermik Devlet Hastanesi Adresi:  Çukur Mah. Eski Siverek Cad. No:55

Çermik Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çermik Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://cermikdh.saglik.gov.tr/

Çermik Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Çermik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir