Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi, İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde bulunan Çiğli Umut Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Anadolu Caddesi 8007 Sokak No:2 adresinde bulunan Çiğli Umut Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (232) 329-0515 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Hakkında

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi 2002 senesinde hizmete girdi. 2004 senesinin Şubat ayında artık bize ufak geldiği için eski binamızı terk edip, 800 m2 kapalı alanı olan bu günkü adresimize taşındık. Her iki adresimizde de güler yüzlü, kaliteli, doğru bildiğimiz hizmet politikamızdan ödün vermedik.

Gelişen teknolojiyi hep takip ettik, edeceğiz. 20+1 adet digital, UF kontrollü, lüzumunda singlle Needle tekniğine uyumlu hemodiyaliz cihazlarımızla, Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı bölüm ve cihazlarımızla, İki adet Reverse Osmoz, İki adet reçine tankı ile optimum kalitede su üreten su sistemimizle, 70 kw kapasite ile hastalarımız elektrik kesildiğinde bile diyalizden, tv den, klimadan mahrum etmeyecek jeneratörümüzle, Evlerinden refakat ile hastalarımızı diyalize ulaştıran servis araçlarımızla, Her bir hastamız için ayrı, uydu anteni sistemine bağlı, bireysel kulaklıklı tv izleme olanağımızla, geniş ve ferah diyaliz salonlarımızla, diyaliz sırasında koltuk veya yatak alternatifi olanaklarımızla, profesyonel ve güler yüzlü kadromuzla hizmet vermekteyiz

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çiğli Umut Diyaliz Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Doktorları

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (232) 329-0515

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Adresi

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Adresi:  Anadolu Caddesi 8007 Sokak No:2

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi: cigliumut.izmirdiyaliz.com

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Çiğli Umut Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir