Datça Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Datça Devlet Hastanesi, Muğla ilimizin Datça ilçesinde bulunan Datça Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Datça Mah. Yüksekokul Cad. No:8 adresinde bulunan Datça Devlet Hastanesi kurumuna 0 (252) 712-3082 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Datça Devlet Hastanesi Hakkında

TOKİ aracılığıyla Marmaris yolu üzerine yaptırılan Datça Devlet Hastanesi’nin yeni binası, 10 bin 348 metrekare arsa üzerinde ve toplam 6 bin 179 metrekare kapalı alanda yer alıyor. İki kat ve bunun bunun yanında bir bodrum katından oluşan hastanenin 34 yatak kapasitesi yer alıyor.

Hastanenin 1’inci katta poliklinikler, idari bölüm, diyaliz ve acil üniteleri yer alıyor. Röntgen ve laboratuvar birinci katta yer alıyor. İkinci katta ise, servis alanları, doğumhane ve ameliyathane yer alıyor.

Datça Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Datça Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Datça Devlet Hastanesi, Muğla ili Datça ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Datça Devlet Hastanesi Doktorları

Datça Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Datça Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Datça Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (252) 712-3082

Datça Devlet Hastanesi Adresi

Datça Devlet Hastanesi Adresi:  Datça Mah. Yüksekokul Cad. No:8

Datça Devlet Hastanesi Web Sitesi

Datça Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://datcadh.saglik.gov.tr/

Datça Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir