Derik Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Derik Devlet Hastanesi, Mardin ilimizin Derik ilçesinde bulunan Derik Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Zeytinpınar Mah. Roj Cad. Külebe Mevkii No:19 adresinde bulunan Derik Devlet Hastanesi kurumuna 0 (482) 251-3915 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Derik Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2006 Yılında 50 yataklı bir Hastane olarak hizmete girmiştir. Hastanemiz iki kattan oluşup bir ek bina ile toplam 15 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Hastanemiz Günlük ortalama 450-500 hastaya hizmet verilmektedir.

12 Uzman Hekim, 1 Tıbbi Biyokimya Uzmanı, 10 pratisyen Hekim, 2 Diş Hekimi, 1 Eczacı, 1 Diyetisyen, 1 Psikolog, 42 Hemşire, 12 Ebe, 6 Laboratuvar, 4 Anestezi teknisyeni, 2 sağlık memuru 4 ATT, 8 Röntgen Teknikeri 11 Tıbbi Sekreter olmak üzere diğer personellerimizle birlikte 153 personelimiz bulunmaktadır.

Derik Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Derik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Derik Devlet Hastanesi, Mardin ili Derik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Derik Devlet Hastanesi Doktorları

Derik Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Derik Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Derik Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (482) 251-3915

Derik Devlet Hastanesi Adresi

Derik Devlet Hastanesi Adresi:  Zeytinpınar Mah. Roj Cad. Külebe Mevkii No:19

Derik Devlet Hastanesi Web Sitesi

Derik Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://derikdh.saglik.gov.tr/

Derik Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort