Gördes Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gördes Devlet Hastanesi, Manisa ilimizin Gördeş ilçesinde bulunan Gördes Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Uzunçam Mahallesi Orman İşletme Küme Evleri Yanı No:24 adresinde bulunan Gördes Devlet Hastanesi kurumuna 0 (236) 547-1015 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gördes Devlet Hastanesi Hakkında

35 yataklı Gördes Devlet Hastanesi toplam 10 poliklinik olmak üzere halkımıza hizmet vermektedir. Hastanemizde yeni bir dönemin başlangıcı olarak güzel ve kaliteli hizmet vermek için vazifeye başladık. Personelimizi daha iyi şartlarda çalıştırarak, bir aile olarak elimizden geleni yapacağız.

Gördes Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kardiyoloji

Gördes Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gördes Devlet Hastanesi, Manisa ili Gördeş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gördes Devlet Hastanesi Doktorları

Gördes Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gördes Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gördes Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (236) 547-1015

Gördes Devlet Hastanesi Adresi

Gördes Devlet Hastanesi Adresi:  Uzunçam Mahallesi Orman İşletme Küme Evleri Yanı No:24

Gördes Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gördes Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gordesdh.saglik.gov.tr/

Gördes Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir