Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Telefon Numarası ve Adresi

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı, Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı ile ilgili detaylar. Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi adresinde bulunan Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı kurumuna 0 (352) 207-6666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Hakkında

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Merkez Laboratuvarı, Eylül 2008 tarihinden ibu yana, Gülser ve Dr. Mustafa Gündoğdu aracılığıyla yaptırılan binada hizmet vermektedir. Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı içinde bulunan birimler; Biyokimya, Bakteriyoloji, Seroloji, Metabolizma, İmmünoloji ve Hematoloji Laboratuvarları ile Örnek Kabul ve Tasnifleme Birimidir. Biyokimya Laboratuvarında iki Profesör, Seroloji Laboratuvarında bir Profesör, Bakteriyoloji Laboratuvarında bir Doçent, İmmünoloji Laboratuvarında bir Profesör, Metabolizma Laboratuvarında bir Profesör ve Hematoloji Laboratuvarında bir Yrd. Doçent görev yapmakta ve Merkez Laboratuvarı Birimlerinde çalışan toplam 61 teknisyen ve yedi sekreter ile laboratuvar hizmetleri yürütülmektedir.

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarında, günün her saatinde kesintisiz laboratuvar hizmeti sunulmaktadır:

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Telefon Numarası

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı telefon numarası:  0 (352) 207-6666

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Adresi

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı adresi: Köşk, Fakülte İçi Küme Evleri No:49, 38030 Melikgazi/Kayseri

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Web Sitesi

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı resmi web sitesi: merkezlab.erciyes.edu.tr

Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Nasıl Gidilir? Gülser – Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir