Karakeçili Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karakeçili Devlet Hastanesi, Kırıkkale ilimizin Karakeçili ilçesinde bulunan Karakeçili Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kırıkkale Konya Yolu adresinde bulunan Karakeçili Devlet Hastanesi kurumuna 0 (318) 474-3455 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karakeçili Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Sağlık Grup Başkanlığına bağlı olarak 25 yatak kapasiteli “Karakeçili Devlet Hastanesi” adıyla 2002 senesinde 3 katlı 1750 m2 kapalı alana sahip olan binada 24 saat süre ile hizmete başlamıştır. 15.02.2007 tarihinde “Karakeçili İlçe Entegre Hastanesi” olarak hizmetine devam etmektedir. Mevcut yatak kapasitemiz 15’dir.

Hastanemiz bünyesinde 112 B Entegre Acil İstasyonu, Röntgen Birimi (500 mili amper direk grafileri çeken röntgen makinesi), Laboratuvar Birimi bulunmaktadır. Laboratuvar biriminde; Biyokimya, sedimantasyon, tam idrar tahlili, tam kan tahlili ve gaitada gizli kan testleri yapılmaktadır.

Karakeçili Devlet Hastanesi Doktorları

Karakeçili Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Karakeçili Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Karakeçili Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (318) 474-3455

Karakeçili Devlet Hastanesi Adresi

Karakeçili Devlet Hastanesi Adresi:  Kırıkkale Konya Yolu

Karakeçili Devlet Hastanesi Web Sitesi

Karakeçili Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://karakecilidh.saglik.gov.tr/

Karakeçili Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir