Kayseri Şehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kayseri Şehir Hastanesi, Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Kayseri Şehir Hastanesi ile ilgili detaylar. Şeker Mahallesi, Molu adresinde bulunan Kayseri Şehir Hastanesi kurumuna 03523157700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Hakkında

5 Mayıs 2018 tarihinde merasimle hizmete açılan 464 bin 69 metrekare kapalı alanı bulunan Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü, 1607 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanede yüksek standartta fiziki, teknik imkanlar sunulmakta ve son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla hizmet verilmektedir.

Sağlık kampüsünde, branşlara göre genel hastane 480, kadın doğum ve çocuk hastanesi 261, kalp ve damar hastalıkları 412, psikiyatri hastanesi 120, fizik tedavi ve rehabilitasyon 200, yüksek güvenlikli adli psikiyatri 100, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi 200 yatakla hizmet verilmektedir..

Kayseri Şehir Hastanesi Bölümleri

Hasta odalarının her biri ayrı tuvalet, banyo, televizyon ve buzdolabına sahiptir. Hastanede, 3 bin 33 araçlık kapalı, 220 araçlık da açık otopark bulunmaktadır.

Kayseri Şehir Hastanesi Doktorları

Kayseri Şehir Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kayseri Şehir Hastanesi Telefon Numarası

Kayseri Şehir Hastanesi Telefon Numarası03523157700

Kayseri Şehir Hastanesi Adresi

Kayseri Şehir Hastanesi Adresi:  Şeker Mahallesi, Molu

Kayseri Şehir Hastanesi Web Sitesi

Kayseri Şehir Hastanesi Web Sitesi: www.kayserisehir.saglik.gov.tr

Kayseri Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir