Kiraz Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kiraz Devlet Hastanesi, İzmir ilimizin Kiraz ilçesinde bulunan Kiraz Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Kubilay Sk. No:9 adresinde bulunan Kiraz Devlet Hastanesi kurumuna 0 (232) 572-3023 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kiraz Devlet Hastanesi Hakkında

Kiraz Devlet Hastanesi Sağlık Merkezi olarak hizmet vermekte iken 1991 senesinde 25 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmete açılmış eski hizmet binasında sıkışık bir biçimde zaman içinde çalışmalarını sürdürmüştür.

1995 senesinde hedeflenen yeni 30 yataklı Devlet Hastanesi inşaatına başlanmış ve 20 Mart 2006 tarihinde açılışı yapılarak yeni hizmet binasında çalışmaya başlanılmıştır. Eski binamız Aile Hekimliğine geçişle birlikte tadilat yapılarak Sağlık Grup Başkanlığı, Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Hekimlerine tahsis edilerek diğer hizmet sunan sağlık kuruluşları tek çatı altında hizmet sunmaları sağlanmıştır.

Kiraz Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi, Dahiliye, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Ortopedi, Diş Hekimi, Kulak Burun Boğaz ve Göz uzmanlık dalları ile hizmet verilmektedir.

Hizmet noktasında 24 saat ulaşabilir kaliteli sağlık hizmeti sunmayı planlayan kurumumuz bunun yanı sıra hizmet satınalma yöntemi ile MR, Bilgisayarlı Tomografi ve Patoloji gibi ileri tetkiklerini anlaşmali hastane olarak Ödemiş Devlet Hastanesi ile yapılan protokol gereği hastanemizce randevu saati alınmakta ve hiçbir bedel ödemeden herhangi bir zaman kaybolmadan hekimlerimiz tarafında talep edilen tetkikler yapılmaktadır.

Hastane Acil servisimizde Acil nasıl tedavi edileceğini ihtiyaç duyan hastalarımıza 24 saat hizmet verilmektedir.

Kiraz Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kiraz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kiraz Devlet Hastanesi, İzmir ili Kiraz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kiraz Devlet Hastanesi Doktorları

Kiraz Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kiraz Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kiraz Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (232) 572-3023

Kiraz Devlet Hastanesi Adresi

Kiraz Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Kubilay Sk. No:9

Kiraz Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kiraz Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kirazdh.saglik.gov.tr/

Kiraz Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir