Köycegiz Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Köycegiz Devlet Hastanesi, Muğla ilimizin Köyceğiz ilçesinde bulunan Köycegiz Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Toparlar Mah. Fevzi Çakmak 1.Sok. No:1 adresinde bulunan Köycegiz Devlet Hastanesi kurumuna 0 (252) 262-4718 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Köycegiz Devlet Hastanesi Hakkında

Köyceğiz Devlet Hastanesi yeni modern hastane binası 6 tek kişilik 24 çift kişilik olmak üzere toplamda 30 yatak kapasitesi ile 2015 senesinde hizmete açılmıştır.

Köyceğiz Devlet Hastanesinde 1.düzey 4 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi ruhsat işlemleri tamamlanarak 02.10.2015 tarihinden ibu yana hasta kabulüne başlamıştır. Hastanemizde Genel Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Aile Hekimliği, Anestezi ve Reanimasyon ve Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri mevcuttur. Ayrıca 24 saat Acil Servis hizmeti ile birlikte görüntüleme, laboratuvar ve evde sağlık hizmetleri verilmektedir. Ameliyathanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum servisi hastaları ve genel cerrahi servisi hastalarının ameliyatları yapılmaktadır. 4 yataklı Yoğun Bakım Ünitesi, Mikrobiyoloji Laboratuvarı ve tam donanımlı acil servisimiz hizmet vermek üzere hazırlanmıştır.

Köyceğiz Devlet Hastanesi hizmete girdiği yıldan bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik nasıl tedavi edileceğinde çağımız değerini yakalamış bir biçimde hizmet sağlamaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

Köycegiz Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Köycegiz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Köycegiz Devlet Hastanesi, Muğla ili Köyceğiz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Köycegiz Devlet Hastanesi Doktorları

Köycegiz Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Köycegiz Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Köycegiz Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (252) 262-4718

Köycegiz Devlet Hastanesi Adresi

Köycegiz Devlet Hastanesi Adresi:  Toparlar Mah. Fevzi Çakmak 1.Sok. No:1

Köycegiz Devlet Hastanesi Web Sitesi

Köycegiz Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://koycegizdh.saglik.gov.tr/

Köycegiz Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir