Manisa Şehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Manisa Şehir Hastanesi, Manisa ilimizin Şehzadeler ilçesinde bulunan Manisa Şehir Hastanesi ile ilgili detaylar. Adnan Menderes Mh. 132. Sokak No:15 adresinde bulunan Manisa Şehir Hastanesi kurumuna 0 (236) 229-2600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Hakkında

Türkiye’nin 7. şehir hastanesi olan 558 yataklı Manisa Şehir Hastanesi Ekim 2018 tarihinde hizmete açılmıştır. 78 bin metrekare kapalı alana sahip olan Manisa Şehir Hastanesi bünyesinde bütün branşlar yer alıyor. Hastane SGK kapsamı içinde ücretsiz hizmet vermektedir.

Yeni hastanede 224 tek kişilik, 96’sı çift kişilik toplam 320 hasta odası, 122 yoğun bakımı, 19 ameliyathane ve 156 poliklinik odası ile toplamda 558 yatak yer alıyor. Hastalar, son sistem teknolojik cihazlarla donatılmış şehir hastanesinde, otel konforunda hizmet almaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi Doktorları

Manisa Şehir Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Manisa Şehir Hastanesi Telefon Numarası

Manisa Şehir Hastanesi Telefon Numarası0 (236) 229-2600

Manisa Şehir Hastanesi Adresi

Manisa Şehir Hastanesi Adresi:  Adnan Menderes Mh. 132. Sokak No:15

Manisa Şehir Hastanesi Web Sitesi

Manisa Şehir Hastanesi Web Sitesi: manisasehir.saglik.gov.tr

Manisa Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort