Mazıdağı İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mazıdağı İlçe Hastanesi, Mardin ilimizin Mazıdağı ilçesinde bulunan Mazıdağı İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Gündoğan Mh. Jandarma Cd. Karaalani Köyü Yolu adresinde bulunan Mazıdağı İlçe Hastanesi kurumuna 0 (482) 511-1014 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mazıdağı İlçe Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 24 yatak kapasiteli olup, kesin kabulü 01/01/2006 tarihinde yapılmış ve 25/06/2006 tarihinde Gündoğan Mahallesi Jandarma Caddesi Karaalani Köyü Yolu Üzerinde bulunan şuanda hizmet vermekte olduğu binada İlçe Entegre Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz şuanda İlçe Hastanesi Pozisyonunda olup Acil, Dahiliye ve Diş Polikliniği dallarında hizmet vermektedir. Hastanemize ait laboratuar mevcut olup Hemogram, Biyokimya, İdrar ve Hormon Tetkikleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanemize ait Röntgen ve Ultrasonografi cihazları da mevcuttur.

Mazıdağı İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Mazıdağı İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mazıdağı İlçe Hastanesi, Mardin ili Mazıdağı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mazıdağı İlçe Hastanesi Doktorları

Mazıdağı İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Mazıdağı İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Mazıdağı İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (482) 511-1014

Mazıdağı İlçe Hastanesi Adresi

Mazıdağı İlçe Hastanesi Adresi:  Gündoğan Mh. Jandarma Cd. Karaalani Köyü Yolu

Mazıdağı İlçe Hastanesi Web Sitesi

Mazıdağı İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://mazidagidh.saglik.gov.tr/

Mazıdağı İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir