Orhaneli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Orhaneli Devlet Hastanesi, Bursa ilimizin Orhaneli ilçesinde bulunan Orhaneli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Karabekir Mah. Linyit Sokak No:1 adresinde bulunan Orhaneli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (224) 817-1033 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Orhaneli Devlet Hastanesi Hakkında

50 Yataklı Orhaneli Devlet Hastanesi 14.10.2012 tarihinde Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç’ın katıldığı merasimle açılışı yapılmıştır.

16.255 m² üzerine 50 yatak kapasiteli olarak Orhaneli İlçesi dışında Büyükorhan ve Harmancık ilçelerinede hizmet vermektedir. Hastanemiz Dahiliye, Diş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve doğum ve Acil Poliklinikleri ile hizmet vermektedir.

İlçe Merkezinden, Belediye Binası Önünden Zafer Caddesi takip edilir. Yaklaşık 950m sonra hastanemiz sağdadır. Harmancık yönünden, Karayolları Şantiyesi geçildikten sonra Çevre yolu takip edilir, Yaklaşık 1 km sonra sağda İlçe Jandarmanın yanından geçildikten ortalama 500m sonra 2. Sağa dönülür, 200m sonra ilk sola dönülür, 300m Sonra hastanemiz sağdadır. Bursa yönünden, Karagöz Piknik alanı girişi geçildikten ortalama 300m sonra ilk sola dönülür, 500m ilerledikten sonra hastanemiz sol taraftadır.

Bursadan gelecek hastalarımız Batı Garajından Orhaneli otobüsleri ile hastane önüne kadar gelebilirler. Hafta içi her gün Belediye önünden her saat başı, hastane önünden ilçe merkezine ise her yarım saatte servisler mevcuttur.

Orhaneli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Orhaneli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Orhaneli Devlet Hastanesi, Bursa ili Orhaneli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Orhaneli Devlet Hastanesi Doktorları

Orhaneli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Orhaneli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Orhaneli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (224) 817-1033

Orhaneli Devlet Hastanesi Adresi

Orhaneli Devlet Hastanesi Adresi:  Karabekir Mah. Linyit Sokak No:1

Orhaneli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Orhaneli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://orhanelidh.saglik.gov.tr/

Orhaneli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Orhaneli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir