Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi, Antalya ilimizin Kepez ilçesinde bulunan Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Kanal Mh. Halide Edip Cad. No:7 adresinde bulunan Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi kurumuna 0 (242) 345-4700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Batı Akdeniz’in ilk özel tüp bebek merkezi olan Antalya IVF 2000 senesinde kurulmuştur. TUV aracılığıyla kesintisiz olarak denetlenen ISO 9001 belgeli kalite yönetim sistemi 2007 senesinden beri kullanılmaktadır. Toplamda 7’si hekim olan 35 kişilik kadroya sahip olan Antalya IVF de temel felsefe hastayı en az yoran, en kolay metotlarla sağlıklı çocuk sahibi olmayı sağlamaktır.

Merkezimiz, Antalya’nın Burdur yolu girişinde. Antalya Havaalanına ortalama 15 km uzaklıkta olup şehirlerarası otobüs terminaline ise 500 metrelik yürüme mesafesindedir. Merkezimize şehir dışından gelen hastalarımız için konuk evimiz hizmet vermektedir.

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Tüp Bebek

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi  telefon numarası: 0 (242) 345-4700

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Adresi

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi  telefon numarası: Kanal, Halide Edip Cd. No:3, 07080 Kepez/Antalya

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesi: www.antalyatupbebek.com.tr

Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir