Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi, İstanbul ilimizin Esenyurt ilçesinde bulunan Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Fatih Mah. Bahçe Yolu Cad. No:14 adresinde bulunan Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi kurumuna 0 (212) 699-1300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Hakkında

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Esenyurt Bahçe Yolu Caddesinde hizmet vermektedir. Avrupagöz Grup kendi uzmanlık alanında, her kesimden hastaların kaliteli sağlık hizmeti gereksinimlerini en iyi biçimde gidermek yönünde sürekli olarak ve azimli çabaları temsil eder. Avrupagöz, alanında uzman doktorlara, tecrübelerini güler yüzlü hizmet anlayışıyla birleştiren sağlık personeline, hasta odaklı hizmet anlayışına ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan tanı ve tedavi ünitelerine sahiptir.

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi telefon numarası:  0 (212) 699-1300

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Adresi

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi adresi: Fatih, Bahçe Yolu Cd. No:14, 34513 Esenyurt/İstanbul

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi resmi web sitesi: www.avrupagoz.com.tr

Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Avrupagöz Esenyurt Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir