Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi ile ilgili detaylar. Vankulu Sokak. Uğurlu Konakları. No: 6 B Blok. D:1-2 adresinde bulunan Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi kurumuna 0 (212) 570-7870 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Hakkında

BNM 1995 senesinde kurulmuş özel bir dal merkezidir. Merkezimizde, nörolojik ve nöropsikiyatrik hastalıkların tanı ve tedavilerine yönelik sağlık hizmetleri verilmektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar ilkelerimiz ispata dayalı, bilimsel, etik, yeterli ve güler yüzlü sağlık hizmeti üretmek olmuştur. İlkelerimizi korumak yönündeki dikkat ve çabalarımız merkezimize hasta gönderen doktorların ve merkezimizden hizmet almış hastaların ve yakınlarının bize olan güvenlerinin bu güne kadar sürmesinin temelini oluşturmuştur.

BNM’ye başvuran hastaların mühim bir bölümünü genelde diğer merkezler, hastaneler ve kurumlarda çalışan doktorlar aracılığıyla nöroloji konsültasyonu, nörolojik hastalıkların tedavilerinin planlanması ve yürütülmesi, elektromiyografi (EMG), elektroensefalografi (EEG), video-EEG monitörizasyonu, polisomnografi (PSG), nöropsikiyatrik değerlendirme gibi ileri nörolojik incelemeler için gönderilen hastalar oluşturmaktadır.

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Bölümleri

  • Nöroloji
  • EEG
  • EMG
  • Uyku Testi – Polisomnografi(PSG)
  • VEP, SEP, BAEP, MEP
  • Nöroşirürji
  • Laboratuvar

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi telefon numarası:  0 (212) 570-7870

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Adresi

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi adresi:  Vankulu Sokak. Uğurlu Konakları. No: 6 B Blok. D:1-2, Bakırköy/İstanbul

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Web Sitesi

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi resmi web sitesi: www.norolojimerkezi.com

Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bakırköy Nöroloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir