Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade adresinde bulunan Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi kurumuna 4442324 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Hakkında

Batıgöz İstanbul Göz Merkezimizi Ocak 2016 tarihi itibari ile İstanbul’luların hizmetine sunduk. İstanbul’da ilk hastanemiz olan Altunizade Göz Merkezimizde göz hastalıkları ve göz estetiğine dair tüm tedavi ve uygulamalar yapılmaktadır. Uzman Doktor kadromuzda 2 Profesör ve 1 Doçent olmak üzere 6 doktorumuzla hizmet vermekteyiz. Empatiyi hedef almış ekibi ile birlikte istanbul hastanemizde Zeiss teknolojisini hastalarımız ile buluşturuyoruz.

  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Doktorları

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi İletişim

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Telefon Numarası:  4442324

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Adres

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Adresi:  Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15 Altunizade

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Web Sitesi: www.batigoz.com

Özel Batıgöz Altunizade Göz Sağlığı Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir