Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy ile ilgili detaylar. Ali Nihat Tarlan Cad. Ertaş Sok. No:17 İçerenköy adresinde bulunan Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy kurumuna 0 (216) 575-2666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Hakkında

Bayındır Hastanesi; İçerenköy’de Acil Tıp, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yenidoğan, İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Nöroloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Kardiyovasküler Cerrahi, Dermatoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Laboratuar ve Radyoloji branşlarında hizmet vermekte olup; girişimsel işlemlerin de yapılmakta olduğu tam donanımlı görüntüleme merkezi ve Uyku Bozuklukları Merkezini de bünyesinde bulunduruyor.

Son teknoloji ile donatılmış 6 ameliyathanesi, bebek ve kalp hastaları için ayrı planlanmış alanlara sahip yoğun bakım üniteleri, erken tanı için birinci şart olan görüntüleme merkezi ve laboratuvarları ile Bayındır Hastanesi İçerenköy; yalnızca İstanbul’un değil, bölgenin tıbbi referans noktası oldu.

Odalarımız tek kişilik, iki kişilik ve suit odalardan bir araya gelmektedir. Suit odalarımız 2. ve 4. katlarda bulunmaktadır. Her odamızda ayarlanabilir yataklarımız, hemşire çağrı sistemi, acil çağrı sistemi, banyo/tuvalet, klima sistemi, televizyon, kasa ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca tek yataklı ve suit odalarımızda minibar bulunmaktadır.

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Telefon Numarası

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy telefon numarası:  0 (216) 575-2666

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Adresi

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy adresi: İçerenköy, Ertaç Sk. No:17, 34752 Ataşehir/İstanbul

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Web Sitesi

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy resmi web sitesi: www.bayindirhastanesi.com.tr

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Nasıl Gidilir? Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir