Özel Binkonut Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Binkonut Tıp Merkezi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Özel Binkonut Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Şeyh Şamil Mahallesi Susam İş Merkezi No:36 adresinde bulunan Özel Binkonut Tıp Merkezi kurumuna 0 (332) 251-7930 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Binkonut Tıp Merkezi Hakkında

1998 senesinde Şifa Polikliniği ismi altında hizmete başlayan kuruluşumuz geçen senelerın verdiği güven ve istikrar ile 2007 senesinin ilk çeyreğinde ismini Özel Binkonut Tıp Merkezi olarak değiştirip değerinden ödün vermeyerek hizmetine devam etme kararı almıştır.

Deneyimli uzman kadrosu ve yüksek teknik alt yapısıyla modern tıbbın tüm olanaklarını hastalarına sunan tıp merkezimiz, üst düzey bir sağlık anlayışıyla: Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hast. Ve Doğum, Cildiye, Diş Sağlığı, Laboratuar ve Günün 24 saati Acil Servisi ile hizmet vermektedir.

Günümüzün en gelişmiş teknolojisini uzman kadrosu ve özenli çalışmaları ile bir araya getiren tıp merkezimiz insanlarımıza daha sağlıklı bir hayat sunmayı hedeflemiştir. Özel Binkonut Tıp Merkezi, hastalarına en doğru tanıyı koyabilme ve en doğru tedaviyi uygulayabilme maksadıyla kurulmuş bilimsel bir iş birliği anlayışının ürünüdür.

Özel Binkonut Tıp Merkezi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Binkonut Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Binkonut Tıp Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Binkonut Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Binkonut Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (332) 251-7930

Özel Binkonut Tıp Merkezi Adresi

Özel Binkonut Tıp Merkezi adresi: Şeyh Şamil, Sızma Sk., 42070 Selçuklu/Konya

Özel Binkonut Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Binkonut Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.binkonuttipmerkezi.com

Özel Binkonut Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Binkonut Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir