Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Uluyol Er Sk. No:1 No:16/A Yeni Adliye Karşısı adresinde bulunan Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi kurumuna 0 (224) 251-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Bursa tüp bebek, adını aldığı şehrimizde ilk tüp bebek uygulamasını yapan ekibin merkezidir. Adımız Bursa çünkü biz bu şehrin tüp bebek merkeziyiz. Hizmetlerimize burada başladık burada devam edeceğiz. Yılların birikimi olan tecrübelerimizi sizinle paylaşmak için buradayız. Çünkü biz Bursa’yı seviyoruz ve sizlerle birlikte daha çok başarıya koşmak en büyük hedefimiz. Biz Bursa da her şeyin en kaliteli, en uygun şartlarda yapılabileceğini biliyoruz.

Teknolojik şartlarımızla hastalarımızın başka şehirlerdeki arayışlarına son vermek istiyoruz. Nasıl Türkiye’nin en büyük 4. şehri isek, en büyük yatırımlara ev sahipliği yapıyorsak çocuk sahibi olmak için arayışlarımız neden başka şehirlerde hiç düşündünüz mü? aynı teknolojisi ve yeterli deneyimi olan Bursa Tüp Bebek ünitesi olarak, evinizde tedavi olmanız için dünya teknolojisini ayağınıza getirdik. Bursa Tüp Bebek Merkezi olarak sizlerin tüm gereksinimlerinize yanıt verebilecek teknik ve fiziki şartlara sahip olması yanında, ücretsiz danışma ile tüm problemlerinize ışık tutmak amacındayız.

  • Tüp Bebek

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi İletişim

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası:  0 (224) 251-5000

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Adres

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Adresi:  Uluyol Er Sk. No:1 No:16/A Yeni Adliye Karşısı

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

www.bursatupbebek.com.tr

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir