Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa adresinde bulunan Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi kurumuna 0 (312) 446-6666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara’nın ilk özel tüp bebek merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Prof. Dr. Recai Pabuçcu’nun önderliğinde, profesyonel kadrosu ve hasta odaklı yaklaşımı ile çiftlerin çocuk sahibi olma hayallarini 13 senedir gerçekleştirmekteyiz. Uzun senelerdır istikrarlı sonuçlarımız ve yüksek başarı oranlarımız ile bir çok aileyi çocuk sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Lakin, üreme sağlığındaki gelişmeleri takip etmenin, en son teknolojiyi hastaların hizmetine sunmanın önemini de bilmekteyiz. Genetik incelemeler, özellikle PGD (genetik tanı) ve CGH (komple kromozom analizi) isimli ileri genetik araştırma metotları ile bi hayli başarılı sonuçlar almaktayız. Sperm sayı ve şekil problemi olan hastalarımız için IMSI (büyüterek sperm seçme) teknolojisi uzun senelerdır merkezimizde başarı ile uygulanmaktadır. Embryo gözlemleme-embryoskopi teknolojisi de siz hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. Türkiye’de bir çok doktora histeroskopi eğitimi vermiş olan Prof. Dr. Recai Pabuçcu’nun bu husustaki engin tecrübesini siz hastalarımız ile senelerdır paylaşmaktayız.

Binamız 5 katlı ve müstakil olup 2200 m2 kapalı alana sahiptir. Ameliyathane ve laboratuarımız ayrı bir kattadır. Bir başka katta tuvaletli-banyolu ve televizyonlu hasta dinlenme odalarımız bulunmaktadır. Teras katta 50 kişilik konferans salonu ve kafeteryamız mevcuttur. Kafeteryamızda her türlü yiyecek ve içecek hizmeti verilmektedir. Diğer katlarda doktor odalarımız, biyokimya laboratuarımız, NST odamız, hemşire hizmet birimlerimiz, hasta hizmetleri birimlerimiz, güvenlik birimlerimiz ve muhasebe birimlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Merkezimiz hastalarımızın güvenliği için 24 saat güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Merkezimizi ziyaret eden hastalarımız ve misafirlerimiz için otopark hizmeti de verilmektedir. Güler yüzlü personelimiz size her hususta yol gösterecektir.

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Tüp Bebek

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi İletişim

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası:  0 (312) 446-6666

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Adres

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Adresi:  Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

www.centrum.com.tr

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir