Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği ile ilgili detaylar. 1413 Sk. No:51 Kahramanlar adresinde bulunan Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği kurumuna 0 (232) 446-8475 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Hakkında

ANKA Özel Sğl. Ltd. Şti.’e bağlı olarak hizmetini sürdüren Özel Dr. Cevdet Tuğrul Meme Hastalıkları Teşhis ve Tedavi Merkezi’nde (Kahramanlar Şubesi) hastalarımız için modern ve huzurlu bir ortam sağlanmıştır.

Siz daha kayıda girmediniz mi? Bekleme sırasında hastalarımıza yaşamları boyunca Meme hastalığına ve hali hazırdaki şikayetlerine neden olan nedenleri ayrıntıları ile anlayabilmek için, özel düzenlenmiş bir form doldurtulmaktadır. Daha sonra doktorlarımız aracılığıyla bu form eşliğinde, hastanın anamnezi (Tüm şikayet ve hastalık hikayesi) alınarak hasta değerlendirilmekte, bunun bunun yanında bu bilgiler ışığında hastanın ileride gelişebilecek meme hastalıkları ve kanser yönünden risk profili oluşturulmaktadır.

Genel Cerahi Uzmanı aracılığıyla muayene edilen hastaya, Cerrahın uygun gördüğü tetkikler, hastanın bulguları, yaşı ve risk profili göz önünde bulundurularak uygulanmaktadır.

Radyoloji Uzmanı aracılığıyla meme dokusunun Ultrasonografik, Mamografik tetkikleri yapılmakta, sonuçları her iki uzman birlikte değerlendirmektedir. Ayrıca hastanın yaşı ve şikayetleri ile ilişkili olarak dijital ultrasonografi, kemik dansitometresi, meme yahut tüm vücut termalgrafi (DİTİ) ile değerlendirilme yapılmaktadır.

Gerekli, şüpheli durumlarda İnce iğne biyopsisi, true cut biyopsi uygulanmakta ve alınan dokuların histopatolojik tetkiki anlaşmalı patoloji laboratuarında yapılmaktadır. Gerekli kan tetkikleri anlaşmalı laboratuarda yapılmaktadır. Postmenapozal hormonloterapi için gerekli meme muayenesi ve tetkiklerinin bunun yanında Kemik Dansitometri ile kemik yoğunluğu ölçülebilmektedir. Ödem şikayeti olan hastalara Lenf Ödem nasıl tedavi edileceği planlanmaktadır.

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Telefon Numarası

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği telefon numarası:  0 (232) 446-8475

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Adresi

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği adresi: Kahramanlar, 1416. Sk. No:22, 35230 Konak/İzmir

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Web Sitesi

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği resmi web sitesi: www.mememerkezi.com

Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir