Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi, Kocaeli ilimizin Darıca ilçesinde bulunan Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kazım Karabekir Mah. Atatürk Cad. No:8 adresinde bulunan Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi kurumuna 0 (262) 655-3983 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Hakkında

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Kocaeli’nin Darıca ilçesinde uzman doktorlar ve gelişmiş tanı ve tedavi cihazları eşliğinde sağlık hizmeti sağlamaktadır. Tıp merkezimiz bünyesinde, hususunda uzman ve ilgili bölümlerinde senelerın deneyimini kazanmış doktorlar barındırmaktadır.

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi, Kocaeli ili Darıca ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (262) 655-3983

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Adresi

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi adresi:  Kazım Karabekir Mh, Atatürk Cd., 41700 Darıca/Kocaeli

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi web sitesi: ozelhayattipmerkezi.com

Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir