Özel Derman Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Derman Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Derman Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. 5453 Sokak No:24 Çamdibi adresinde bulunan Özel Derman Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 435-0077 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Derman Tıp Merkezi Hakkında

Özel Derman Tıp Merkezi 2007 tarihinde İzmir’de kurulmuş mültidisipliner yaklaşımda hizmet veren özel bir tıp merkezidir.

Bünyesinde çocuk hastalıkları polikliniği, nöroloji polİkliniği, göğüs hastalıkları polikliniği, dahiliye polikliniği, uyku laboratuvarı, gibi klinik dallarını barındıran Özel Derman Tıp Merkezi üniteleriyle kendisinden çok fazla söz ettirmektedir.

Sağlık hizmetini hem kaliteli, hem de deontolojik ilkelerce verme misyonunu senelerca başarıyla üstlenmiş bir kurum olan Özel Derman Tıp Merkezi birden çok özel kurum ve kuruluşla sağlık hizmeti anlaşması yapmış olup, SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) mensuplarına da hizmet vermektedir. Acil servisimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

Hastalardan aldığı güç ile daha da büyümeyi amacı olan Derman Ailesi, hastalarının güvenine layık olabilmek için çalışmalarına devam etmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.

Özel Derman Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göğüs Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Derman Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Derman Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Derman Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Derman Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (232) 435-0077

Özel Derman Tıp Merkezi Adresi

Özel Derman Tıp Merkezi adresi: 5453 Sokak No:24 Çamdibi, Bornova/İzmir

Özel Derman Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Derman Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.dermantipmerkezi.com

Özel Derman Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Derman Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir